top of page

BIODOMEK MOBI - 15m2 - gotowa, całoroczna, ekologiczna przyczepa mieszkalna typu Tinyhouse. To Twój mobilny mini dom. Konstrukcja drewniana szkieletowa, dach płaski, drewniana elewacja w dowolnym kolorze.

Zapraszamy do świata BIODOMKU MOBI - naszego mobilnego tinyhouse na kółkach, który jest synonimem ekologicznego życia w zgodzie z naturą. BIODOMEK MOBI to nie tylko twoje nowe, przenośne cztery kąty, to przemyślana, funkcjonalna przestrzeń zaprojektowana z miłością, oferująca ciepło domowego ogniska, gdziekolwiek zechcesz. Nasze domki, stworzone z wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku, gwarantują długowieczność i zdrową atmosferę bez toksycznych substancji. Przyjmując filozofię 'tiny living', wybierasz życie pełne świadomych decyzji, oszczędzając przestrzeń i naturalne bogactwa naszej planety.

BIODOMEK MOBI:

- Powierzchnia zewnętrzna: 15m2

- Powierzchnia użytkowa: 18m2

- Wymiary zewnętrzne: 2,5mx6,06m

- Kat dachu: dach płaski

- Ilość pokoi: 1,5

- Ilość stałych użytkowników: 1-2

- Ilość miejsc noclegowych: 1-3

- Przeznaczenie:  Dom letniskowy, biuro 

Biodomek  MOBI to mieszkalna przyczepa  zbudowana z naturalnych materiałów, w szkielecie drewnianym z wypełnieniem izolacją ze słomy (strawbale) lub wysokiej klasy wełny skalnej. Jest to super opcja dla singla i pary, którzy prowadza dynamiczny styl życia.  Oprócz kuchni, łazienki i salonu mamy tutaj sypialną antresolę. Zabierz swój domek ze sobą tam gdzie Cię serce poniesie.   

Prefabrykacja domku na kółkach trwa ok. 4-6 miesięcy od momentu podpisania umowy i wpłaty zaliczki. 

ILE KOSZTUJE CAŁOROCZNY, EKOLOGICZNY TINYHOUSE - PRZYCZEPA NA KÓŁKACH - BIODOMEK MOBI?

CENA - BIODOMKU MOBI - 15m2 w stanie DEWELOPERSKIM PLUS bez podwozia zaczyna się od 85 160zł netto w technologii semi eko. 

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ

Biodomek_4C_1_70m2_2023_dom_modulowy_drewniany_fot_Torbus_ (12).jpg

Dlaczego warto wybrać ekologiczny mini domek modułowy na kółkach
BIODOMEK MOBI?

BIODOMEK MOBI to przede wszystkim ekologiczna przyczepa mieszkalna, mini dom na kółkach, którą zabierzesz ze sobą w dowolne miejsce. Dzięki modułowej budowie, wszystkie elementy są precyzyjnie przygotowane w naszym zakładzie, co gwarantuje szybkość realizacji i doskonałą jakość wykonania. Biodomek System to szybka budowa. Jesteśmy liderami w ekologicznym, naturalnym budownictwie szkieletowym, zaufaj naszemu doświadczeniu.

Biodomek to ekologia i zdrowie. Nasze domy budujemy z drewna certyfikowanego C24,  do wykończeń stosujemy naturalne materiały najwyższej jakości, przyjazne zdrowiu użytkowników i środowisku.

Wybierając Biodomek, możesz liczyć na pomoc naszych architektów na każdym etapie, a nasi wykonawcy uzgodnią z tobą detale kolorystyczne i lokalizację elementów instalacji. Możesz skorzystać z naszych gotowych, typowych projektów, które z miłą chęcią dostosujemy do Twoich potrzeb, lub zlecić nam projekt indywidualny. 

Standardowa specyfikacja wykonania:

- Główna  konstrukcja budynku wykonana z  certyfikowanego drewna C24, ocieplona izolacją ekologiczną z celulozy Vestaeco FIBRA (technologia eko, włókna słomiane, strawbale infill) lub z wełny skalnej (technologia semi-eko), min. grubość izolacji 15cm. Przegrody są zdrowe, otwarte dyfuzyjnie i ciepłe

- Stan wykończony od zewnątrz: elewacja z naturalnych desek malowana na dowolny kolor farbami nietoksycznymi, wodnymi lub olejowana, dach wykończony blachą na rąbek lub membraną EPDM (dla dachów płaskich), stolarka okienna PCV, drzwi  zewnętrzne stalowe, orynnowanie i obróbki blacharskie.

- Od wewnątrz stan pod ostateczne wykończenie:  przegrody zewnętrzne i wewnętrzne (ściany działowe) wykończone deskowaniem.

- Instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne bez montażu urządzeń, z wyprowadzanymi punktami, puszkami. Istnieje możliwość rozprowadzenia kabli pod systemy alarmowe i przygotowanie kabla pod montaż fotowoltaiki na dachu.

- Ogrzewanie elektryczne (w postaci mat na podczerwień lub grzejników konwekcyjnych do wyboru),  elektryczny ogrzewacz wody oraz ścienna wentylacja z rekuperacją/ higrosterowana.  Istnieje możliwość budowy komina stalowego i przygotowanie przejść pod kominek lub kozę oraz za dopłatą montaż klimatyzacji z funkcją grzania (pompa ciepła powietrze-powietrze).  

Chcesz dowiedzieć się więcej o BIODOMKU MOBI lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w realizacji Twojego marzenia o naturalnym, zdrowym domku mobilnym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ LUB ZAMÓW

NAPISZ DO NAS NA: 
BIODOMEK1@GMAIL.COM

Inne nasze projekty 
bottom of page