top of page

BIODOMEK 2C - 35m2 - gotowy, ekologiczny dom modułowy całoroczny z antresolą na zgłoszenie, bez pozwolenia. Konstrukcja drewniana szkieletowa, standard energooszczędny, pasywny, skośny dach, antresola lub poddasze. 

Odkryj Biodomek 2C - 35m2 - nasz przytulny, ciepły i pachnący lasem domek na start. Ten domek został zaprojektowany w każdym detalu, tak by jego nie za wielkie wnętrze było komfortowe i wygodne.  To idealne rozwiązania dla singla, pary czy małej rodziny by stworzyć swój wymarzony, naturalny kąt. Znajdziecie w nim przestronny salon z jadalnią i kuchnią, łazienkę, wiatrołap lub sypialnie na parterze oraz antresolę z dodatkową przestrzenią do spania i pracy. Całość dopełnia minimalistyczna bryła w stylu nowoczesnej stodoły oraz drewniana elewacja z dużymi przeszkleniami, które powiększają wnętrze i dają nieustanny kontakt z naturą i otoczeniem. Biodomek 2C to Twój naturalny azyl.  

BIODOMEK 2C - dwa moduły + dach:

- Powierzchnia zabudowy: 35m2

- Powierzchnia użytkowa: 37m2

- Wymiary zewnętrzne: 6,44mx5,44m

- Kat dachu: 45 stopni

- Ilość pokoi: 1+antresola, 2+antresola

- Ilość stałych użytkowników: 2-3

- Ilość miejsc noclegowych: 2-6

- Przeznaczenie:  Budynek mieszkalny jednorodzinny, całoroczny,

dom letniskowy, biuro 

Biodomek 2C to idealny domek dla singla lub pary na start. Będzie w nim Wam komfortowo i wygodnie. To również idealne rozwiązanie na prowadzenie małego biura, miejsce na warsztaty czy letniskowy domek pod wynajem. Pamiętaj, jeśli Twoje potrzeby po czasie wzrosną, możesz go zawsze rozbudować o kolejny moduł.  

Prefabrykacja domku trwa ok. 4-6 miesięcy od momentu podpisania umowy i wpłaty zaliczki. Montaż na działce inwestycji trwa 1-5 dni. Oprócz projektów gotowych mamy możliwość dostosowania rzutu i bryły do indywidualnych potrzeb klienta, zarówno funkcjonalnych jak i estetycznych. Nasz ekologiczny dom z drewna jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także gotowy do zamieszkania w zaledwie 120 dni od momentu zamówienia.

ILE KOSZTUJE CAŁOROCZNY, PASYWNY, EKOLOGICZNY DOM MODUŁOWY 35m2?

CENA - BIODOMKU 2C - 35m2 w stanie DEWELOPERSKIM PLUS bez fundamentów zaczyna się od 191 930 zł netto w technologii semi eko. 

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ

Biodomek_4C_1_70m2_2023_dom_modulowy_drewniany_fot_Torbus_ (12).jpg

Dlaczego warto wybrać ekologiczny dom modułowy BIODOMEK SYSTEM?

BIODOMEK to przede wszystkim ekologiczny dom modułowy dostosowany do rozbudowy. Domy budujemy z gotowych modułów w stanie deweloperskim, dzięki temu montaż na działce jest szybki i nie stresujący dla inwestorów.  Dzięki modułowej budowie, wszystkie elementy są precyzyjnie przygotowane w naszym zakładzie, co gwarantuje szybkość realizacji i doskonałą jakość wykonania. Biodomek System to szybka budowa. Jesteśmy liderami w ekologicznym, naturalnym budownictwie szkieletowym, zaufaj naszemu doświadczeniu.

BIODOMEK 2C to też dom niskoenergetyczny, pasywny, który pozwala na znaczące oszczędności w kosztach eksploatacji. Miesięczne koszty utrzymania domu są znacznie niższe w porównaniu do tradycyjnych domów murowanych. Dobre ocieplenie domu ekologicznym materiałem powoduje minimalizację strat cieplnych, zapewniając jednocześnie maksymalny komfort mieszkalny. Biodomek to ekologia i zdrowie. Nasze domy budujemy z drewna certyfikowanego C24,  do wykończeń stosujemy naturalne materiały najwyższej jakości, przyjazne zdrowiu użytkowników i środowisku.

Wybierając Biodomek, możesz liczyć na pomoc naszych architektów na każdym etapie, a nasi wykonawcy uzgodnią z tobą detale kolorystyczne i lokalizację elementów instalacji. Możesz skorzystać z naszych gotowych, typowych projektów, które z miłą chęcią dostosujemy do Twoich potrzeb, lub zlecić nam projekt indywidualny. 

Standardowa specyfikacja wykonania:

- Główna  konstrukcja budynku wykonana z  certyfikowanego drewna C24, ocieplona do standardów pasywnych bądź energooszczędnych izolacją ekologiczną z celulozy Vestaeco FIBRA (technologia eko, włókna słomiane, strawbale infill) lub z wełny skalnej (technologia semi-eko), min. grubość izolacji 20cm. Przegrody są zdrowe, otwarte dyfuzyjnie i ciepłe. Izolacyjność cieplna przegród w technologii Semi eco U=0,13-0,15, w technologii Eko U ścian =0,18,  dach i podłoga  U=0,15. 

- Stan wykończony od zewnątrz: elewacja z naturalnych desek malowana na dowolny kolor farbami nietoksycznymi, wodnymi lub olejowana, dach wykończony blachą na rąbek lub membraną EPDM (dla dachów płaskich), wysoko energooszczędna stolarka okienna PCV (pakiet trójkomorowy), drzwi  zewnętrzne stalowe, orynnowanie i obróbki blacharskie, daszek szklany nad wejściem.

- Od wewnątrz stan pod ostateczne wykończenie:  przegrody zewnętrzne i wewnętrzne (ściany działowe) wykończone płytami Farmacell (technologia Eco) lub GK (technologia Semi eko) przygotowane pod ostateczne szpachlowanie i malowanie, na płyty Farmacell istnieje opcja położenia tynku glinianego (np. cienkowarstwowy tynk gliniany Costka).

- Instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne bez montażu urządzeń, z wyprowadzanymi punktami, puszkami. Istnieje możliwość rozprowadzenia kabli pod systemy alarmowe i przygotowanie kabla pod montaż fotowoltaiki na dachu.

- Ogrzewanie elektryczne (w postaci mat na podczerwień lub grzejników konwekcyjnych do wyboru),  elektryczny ogrzewacz wody oraz ścienna wentylacja z rekuperacją/ higrosterowana.  Istnieje możliwość budowy komina stalowego i przygotowanie przejść pod kominek lub kozę oraz za dopłatą montaż klimatyzacji z funkcją grzania (pompa ciepła powietrze-powietrze).  

Film stanu gotowego Biodomku 2C z czarną elewacją i dużymi przeszkleniami – 35m2

Chcesz dowiedzieć się więcej o BIODOMKU 2C lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w realizacji Twojego marzenia o naturalnym, zdrowym domu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ LUB ZAMÓW

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Inne nasze projekty 
Biodomek_2A_35m2_na_zgloszenie_dom_modulowy_ekodama_www_biodomek_pl  (5).jpg
Biodomek_4C_70m2_2022_dom_modulowy_drewniany__ (66).jpg
Biodomek_4C_1_70m2_2023_dom_modulowy_drewniany_fot_Torbus_ (01).jpg
bottom of page