O nas

To my :). Radośni twórcy systemu BioDomek. Wszyscy należymy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego, stowarzyszenia zrzeszającego profesjonalistów związanych z naturalnym budowaniem. Mamy sporo doświadczenia w projektowaniu i budowaniu zrównoważonych budynków. 

Magdalena Górska
Architekt

Cześć. Jestem uprawnionym architektem, który swoje życie zawodowe poświęcił naturalnej, zdrowej, zrównoważonej architekturze i takim właśnie wnętrzom. Możecie mnie kojarzyć jako eKodamę, to tytuł mojego bloga na FB oraz marka mojej dziłalności projektowej. Prowadzę również wykłady i warsztaty związane z tą tematyką.  To w mojej pracowni powstał pomysł systemu BioDomek. Dołożyliśmy wszelkich starań by zaprojektować go najlepiej na świecie i dopracować go w najmniejszym szczególe, zarówno pod kątem przekształcalności jak i prostoty.

 

Więcej o moich działaniach i projektach znajdziesz tu: 

- FB: eKodama

- www.ekodama.pl

 

Kontakt

email: ekodama.architektura@gmail.com

Telefon: +48 669 757 613

 

Moritz Reichert
Generalny Wykonawca

Jestem cieślą z wieloletnim doświadczeniem. Od lat pasjonuje mnie naturalne budownictwo i budowanie z użyciem nisko przetworzonych materiałów. Na co dzień buduję z drewna i słomy naturalne, zdrowe domy. Wymyśliłem również własny system paneli słomiano-drewnianych. 

Poza naturalnym budownictwem, prowadzę z moją rodziną magiczne gospodarstwo agroturystyczne, w którym młodzież może cieszyć się na co dzień zrównoważonym, zdrowym życiem i pięknym krajobrazem gór Izerskich.

W systemie BioDomek jestem odpowiedzialny za wykonawstwo

 

​Więcej o moich działaniach i projektach znajdziesz tu: 

- www.stankowice64.com

- FB: /Dobry Dom

 

Kontakt:

email: mail@stankowice64.com

Telefon +48 505 125 504